Curs Valutar

Search

Total: 45 results found.

Search for:
Search Only:

Page 2 of 3

  1. Category: (Filtru WDM)

        Filtru WDM 1310&1490&1550   Caracteristici:   Aplicatii:   Insertion loss scazut Fiber Amplifier High Channel Isolation Long-haul, ...
    Created on 21 August 2013
  2. Category: (Module SFP)

    ...  PMD – Polarization Mode Dispersion. Alte aplicaţii: FTTX (FTTP, FTTH, FTTN, FTTC), LAN, MAN, DWDM, OADM, CATV, Bi-directional Communication, Optical Test Equipments, Fiber OPTICAL Amplifiers, Wavelength ...
    Created on 21 August 2013
  3. Category: (10G )

      MEDIA CONVERTOARE 10G   Media Convertoarele 10g sunt soluii complete si versatile pentru aplictii FTTX, CWDM si Carrier Ethernet fiind ideale pentru diverse infrastructuri si topologii ...
    Created on 16 July 2013
  4. Category: (Single FO CPRI OBSAI SFP)

        Caracteristici:   Data Rate: 6.25 Gbps TX/RX: Tip A: 1270nm/1330nm - Tip B: 1330nm/1270nm Distanta pana la 60 km 3.3 V alimentare si TTL Logic Interface Conector Simplex ...
    Created on 16 July 2013
  5. Category: (Ethernet)

                 Media Convertoarele Industriale sunt instrumente media, concepute sa functioneze in siguranta in medii neprimitoare si dure de functionare cum ar fi cele industriale / mediul ...
    Created on 25 March 2013
  6. Category: (Ethernet)

                 Media Convertoarele Power-over-Ethernet sunt clasificate ca PSE (Power  Sourcing Equipment) conectând cablul de cupru şi fibra optică în timp ce oferă alimentare echipamentelor ...
    Created on 25 March 2013
  7. Category: (Ethernet)

        Media convertoarele single mode (WDM) bi-directionale sunt utilizate pentru reconversia semnalelor de banda medie de la  Optic laElectric Ethernet in limita a 10/100M UTP interfata (TX), ...
    Created on 25 March 2013
  8. Category: (Ethernet)

    ... acestor echipamente este convenabila din punct de vedere al eficientei si al pretului scazut.  In oferta START BIT sunt disponibile media convertoare 10/100M multi-mode, 10/100 WDM, PoE si Industriale. ...
    Created on 25 March 2013
  9. Category: (Media Convertoare)

    ... Convertoare:   pe un fir – tip WDM, în care receptia/transmisia se face pe acelasi canal pe doua fire - acestea putând fi single-mode sau multi-mode.    Rata de transfer:   10/100M ...
    Created on 25 March 2013
  10. Category: (Componente CWDM)

        Tehnologia de divizare a benzii de transmisie a datelor prin soluţia CWDM (Coarse Wavelength-Division Multiplexing) implică folosirea unui multiplexor (MUX) pentru a combina lungimile ...
    Created on 25 March 2013
  11. Category: (Componente CWDM)

        SFP+ / XFP CWDM       Caracteristici: Aplicatii:   Data Rate: 10G  18-Wavelengths( de la 1270nm la 1610nm, cu pas de 20nm)   Distanta ...
    Created on 25 March 2013
  12. Category: (Componente CWDM)

            Caracteristici: Aplicatii: Data Rate: 1.25Gbps 18-Wavelengths( de la 1270nm la 1610nm, cu pas de 20nm)  Distanta de 80 km si 120 km Power ...
    Created on 25 March 2013
  13. Category: (Componente CWDM)

        SFP CWDM   Caracteristici: Aplicatii:  Data Rate: 1.25Gbps 18-Wavelengths( de la 1270nm la 1610nm, cu pas de 20nm) Distanta de 40 km si ...
    Created on 25 March 2013
  14. Category: (Componente CWDM)

               Tehnologia CWDM (Coarse Wavelength-Division Multiplexing – WDM Brut) a fost pentru prima oară folosită la începutul anilor ‘80 pentru transmiterea semnalului video digital prin ...
    Created on 25 March 2013
  15. Category: (XENPAK / X2)

    ... X2&XENPAK MSA Temperatura de functionare: 0⁰C ~70⁰C Conform ROHS Toate modulele SFP+ (SFP+ SR/LR/ER/ZR/CWDM/DWDM) sunt compatible cu convertorul!     Aplicatii:   10 G Ethernet ...
    Created on 18 March 2013
  16. Category: (XFP WDM)

        Modulul XFP (Small Form Factor Pluggable) de 10G Bidirectional WDM este utilizat pe canalele de comunicaţii cu o singură fibră pe lungimi de undă speciale de 1330/1270nm - 10GBASE-BX. ...
    Created on 18 March 2013
  17. Category: (XFP)

    ... Area Network) bazate pe standardul IEEE 802.3ae, XFP-ul este aplicabil în numeroase tipuri de transmisii de date de capacitate mare pe canale de fibra, SONET/SDH, Gigabit Ethernet sau link-uri DWDM. Modelul ...
    Created on 18 March 2013
  18. Category: (SFP+ WDM)

         Caracteristici: Aplicatii: BiDi WDM SFP+ Data Rate: 10 G Conform MSA SFP+ Conform IEEE 802.3ae 10GBASE-BX Conector Simplex LC Laser clasa A +3.3 V Power ...
    Created on 18 March 2013
  19. Category: (Module GBIC)

                 Modulele GBIC tip WDM (Wavelength-Division Multiplexing) transmit multiple semnale multiplexate pe fibra optică, utilizand diferite lungimi de unda. Interfata sa se conecteaza ...
    Created on 18 March 2013
  20. Category: (Single FO(WDM))

    ...  SC / DFBL B: 1550- LX    Note:   ·          Standard conector SC, la comanda, SFP WDM pot avea conector LC. ·          Modulul poate fi compatibil cu orice tip de switch. ...
    Created on 15 March 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 69 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net
ULEI CBD ROMANIA