Curs Valutar

Search

Total: 27 results found.

Search for:
Search Only:

Page 2 of 2

  1. Category: (XENPAK / X2)

    ...  Switch to switch interface Alte link-uri optice      Informatii Comanda:     MODEL FO DISTANTA MODUL OPTIC* LUNGIME DE UNDA TRANSFER ...
    Created on 18 March 2013
  2. Category: (XFP WDM)

    ... @ 9.953 Gbps SDH STM-64, SONET OC-128         Informatii Comanda:   MODEL FO DISTANTA MODUL OPTIC* LUNGIME DE UNDA TRANSFER SBN-XP-WD02-010 ...
    Created on 18 March 2013
  3. Category: (XFP)

    ...  MODUL OPTIC* LUNGIME DE UNDA TRANSFER SBN-XP-MD01-300 MM 300 m VSCEL/LC 850nm – 10GBASE - SR 10 Gbps SBN-XP-SD04-010 SM ...
    Created on 18 March 2013
  4. Category: (SFP+ WDM)

    ... at 4.25Gpbs 2XFC at 2.125Gpbs 1xFC at 1.0625Gbps         Informatii Comanda:   MODEL FO DISTANTA MODUL OPTIC* LUNGIME DE UNDA TRANSFER ...
    Created on 18 March 2013
  5. Category: (SFP+)

    ... 9.95 Gbps  Alte link-uri optice   Informatii Comanda:   MODEL FO DISTANTA MODUL OPTIC* LUNGIME DE UNDA TRANSFER SBN-SP-MD01-300 ...
    Created on 18 March 2013
  6. Category: (Dual FO(SM/MM))

        Caracteristici: Aplicatii: Data Rate: 1.25Gbps Lungime de unda: 1310 si 1550 nm Dinstanta de transmisie MM FO pana la 2Km Distanta de transmisie SM FO pana la 160Km ...
    Created on 15 March 2013
  7. Category: (Dual FO(SM/MM))

        Caracteristici: Aplicatii: Data Rate: 100/155Mbps Lungime de unda: 1310 si 1550 nm Dinstanta de transmisie MM FO pana la 2Km Distanta de transmisie SM FO pana la 200Km ...
    Created on 15 March 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 41 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net
ULEI CBD ROMANIA