Curs Valutar

Search

Total: 27 results found.

Search for:
Search Only:

Page 2 of 2

  1. Category: (Module 40G)

    ...  Interfata electrica foloseste un conector tip 38 contact edge.        OSFP+AOC  este compus din doua module QSF+ si cablu AOC ( ACTIVE OPTICAL CABLE)        Aplicatii:            ...
    Created on 21 March 2013
  2. Category: (Module 40G)

        Informatii Comanda:   MODEL FO DISTANŢĂ CONECTOR LUNGIME DE UNDĂ TRANSFER SBN-SP-MQ01-150 MM 100/150 m* MPO/MTP ...
    Created on 21 March 2013
  3. Category: (XFP)

    ... forma specifica, motiv pentru care sunt compatibile cu switch-uri ce poseda porturi de XFP. Laserul folosit este de tip VCSEL (conectori-LC).     Utilizat în mod special în retelele SAN (Storage ...
    Created on 18 March 2013
  4. Category: (Module GBIC)

    ... 1.25Gbs pe distante de pana la 100m.       Caracteristici: Aplicatii: Suport 1000BASE-T  sau 10/100/1000 Dispersie foarte mica (1.05 W ) Conector compact RJ-45 Transmisie ...
    Created on 18 March 2013
  5. Category: (Module GBIC)

    ...           Modulele GBIC pe două fire funcţionează la o rată de transfer fixă de 1.25 Gbs si doar pentru conectori SC duplex.     Caracteristici:   Data Rate: 1.25 Gbps Distanta: 10 km~120 ...
    Created on 18 March 2013
  6. Category: (Module GBIC)

    ... comunicaţii bidirecţionale pe un singur fir de fibra.          Modulele GBIC WDM funcţionează la o rată de transfer fixă de 1.25 Gbs si doar pentru conectori SC simplex.     Caracteristici:   ...
    Created on 18 March 2013
  7. Category: (Electric(COPPER))

    ... la 100m.   Caracteristici: Aplicatii: Support 1000BASE-T operation or 10/100/1000 Amprenta Hot-pluggable SFP Carcasa metalica - low EMI Dispersie (tip:1.05 W ) Conector ...
    Created on 15 March 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 22 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net
ULEI CBD ROMANIA